Злочинці СПДФО

Злочинці СПДФО Нова Зелена влада фактично постулювала на рівні Законодавства презумпцію винуватості для більше ніж мільйона громадян України. Це стосується не лише СПДФО (суб’єкт підприємницької діяльності фізична особа), але зараз саме вони опинились під прицілом і на гачок вже натиснуто.

Коментар Данили Гетманцева (радник Президента України з економічних питань) стосовно законопроектів №1053-1 та №1073 в частині обов’язковості застосування РРО навіть тими, хто взагалі немає справи з готівкою:

Це, напевно, було найскладніше питання при підготовці законопроекту. Ми зіткнулися з дилемою: або дати Державній податковій службі повний доступ до банківської таємниці, щоб вона могла отримувати дані про обороти за рахунками підприємців і таким чином контролювати ліміти, або зобов’язати СПД на третій групі ЄП видавати чеки під час приймання безготівкової оплати. Обрали другий варіант.

Тобто ми маємо ситуацію, коли держава Україна за-замовчанням вважає принаймні частину громадян (зараз мова про СПДФО) злодіями! Офіційна звітність, яку подають СПДФО не вважається чінушами об’єктивним відображенням результатів господарської діяльності і вони на Законодавчому рівні влазять безпосередньо у справи кожного СПДФО та ще й збільшують податкове навантаження, зобов’язуючи нести додаткові непотрібні витрати. Існує й інша версія, яку поспішно озвучили чінуши, про “безкоштовність” РРО, але ж ми розуміємо, що у держави немає нічого безкоштовного.

Можна б було заперечити, що “мол там, деякі СПДФО за готівку надають послуги і не відображають їх у звітності”. Так, існує подібна практика, проте не можна переносити провину (її ще має встановити суд) окремих членів множини, на всю множину… Також, і будь-який середній та великий (загальна система з ПДВ + хоча б декілька десятків співробітників) бізнес «оптимізує» через скажене податкове навантаження… воно і досі дуже високе. Саме тому «олігархи» і просто більш-менш успішні фірми сидять в офшорах. Це також причина, чому не варто очікувати на інвестиції з-за кордону.

Окрім цього, значна частина СПДФО вже взагалі не торкаються готівки і все іде через їх спеціальні офіційні рахунки в банках. Цій частині РРО взагалі, як третя нога.

Повторю вкотре, що зараз дуже важливо захистити громадян України, що є СПДФО, а самим СПДФО – вимагати зниження податків для великого бізнесу, що б мати можливість зберегти унікальне не тільки для України явище… Це більше мільйону громадян, що самостійно забезпечують себе і до того ж з 2016 року сплачують податки. Ми не можемо допустити знищення (підвищенням податкового навантаження прямо чи опосередковано) бізнесу цих людей і перетворення їх на сіру масу пролетаріїв!

Це те, що стосувалось економічних моментів. Тепер питання у розрізі Прав Людини, честі і гідності (якщо комусь ближчі такі поняття), або самоповаги… Невже громадяни, що є СПДФО, вважають нормальним, що держава Україна апріорі ставиться до них, як до злочинців?