Погляди

Так само, як і мої погляди стосовно України, тут зібрано загальні погляди та роздуми стосовно різних соціальних явищ.

Оновлюється час від часу.


Аборти – за медичними критеріями. Загалом особиста позиція “pro-life”, але не шляхом заборони.

Геї. Гомосексуальна поведінка є природною для тварин, а Homo sapiens – це також тварина. Статистично для нашого виду відсоток невеликий, але це явище існує попри наші бажання та вірування.

Гей-шлюби – не проти. Держава взагалі не має втручатись в це. Шлюб, що зареєстровано державою – це фактично визнання майнових стосунків між різними людьми. Навіть дитини він не стосується, оскільки дитина має бути захищена незалежно від того, чи її батьки у шлюбі.

Економіка – ринкова. З мінімальним втручанням держави.

Евтаназія – за медичними показниками. Загалом позиція “pro-choice” – кожна доросла людина має право вирішувати, що робити зі своїм життям. Задача суспільства\держави спробувати допомоги і не більше.

Зброя – право на володіння і на самооборону в цілях захисту життя та здоров’я себе та інших людей, а також свого майна.

Земля – товар в приватній власності громадян України.

Ідентичність цінностей важливіша за ідентичність національності, раси тощо.

Лівацтво – зло. Туди ж соціалізм (як приклад – сучасні демократи в США) та комунізм, а також терміни “gender”, “safe spaces”, “pronounce”, “privilege”, “trigger warnings”, “diversity”, “antifa”, “social justice”, “wage gap”, “hate speech” тощо.

Марихуана – легалайз. Але не смердіть мені навколо і не кажіть, що, її куріння не впливає на уважність, наприклад, під-час водіння автомобіля.

Приватна власність – недоторканність.

Релігія має право на існування будь-яка, але вона не має втручатись в державні інституції (наприклад, в систему державної освіти).

Свобода висловлювань беззаперечна, без будь-яких обмежень у виглядь т.з. “мови ненависті” (не плутати з закликами до насильства).

Смертна кара… дуже складно визначитись остаточно і загалом я проти, але є окремі поодинокі випадки (буквально долі відсотка від усіх страшних злочинів), які б я міг виправдати для себе.

Трайбалізм – зло. Не має бути жодних преференцій і особливого ставлення для будь-яких груп людей базуючись на расі, сексуальній орієнтації тощо.

Фемінізм сприймаю і підтримую лише в форматі, який пропагує американська професорка Christina Hoff Sommers.