Більша-менша жертва

Боротьба за те, хто є більшою жертвою чи кому потрібні значні преференції для “відновлення історичної справедливості” призводить лише до того, що програють всі і з часом іде відкат позитивних здобутків минулого.

Більша-менша жертва

Таке визначне (без сарказму – люди 40 років боролись за Права і Свободи) явище, як Boston Pride, померло… Причини “смерті”, або ж “самовідміни” (self cancellation) ті самі, як і у всіх лівих рухів за останні 10-15 років: боремось не за щось, а проти… Капіталізму, білих тощо… тобто об’єднуємо окремі групові ідентичності та нацьковуємо їх на інші… навіть в середині самих груп, які дискриміновані за якоюсь ознакою.

Divide et impera. | Розділяй і володарюй.

Зараз в США вже білі феміністки, чорні чоловіки, геї-католики тощо є вигнанцями з прайдів, оскільки вони є недостатньо віктимізовані, а значить, за логікою лівих – вони є гнобителями.

Сучасні неомарксистські рухи дуже вдало використовуються не лише для політичної боротьби всередині країн, але й є потужним геополітичним інструментом, з яким ефективно працюють закордонні розвідки. Китай та Росія з радістю підливають масла у вогонь спонсоруючи будь-які громадські рухи, що здатні збурити якусь групу людей – це стосується, як лівих, так і ультраправих.

Кури більше – партнер дуріє.
Рецепт вдалою карткової гри.

Атомною частиною Суспільства є Індивід. Будуть дотримані Права і Свободи (концепція Прав і Свобод – це окрема величезна тема) Індивіда – не буде подібних проблем. Будь-яке намаганні виставити когось більшою жертвою і вимагати гіперкомпенсації чи позитивної дискримінації буде призводити до ще більших проблем і втрати самих Прав і Свобод, за які люди боролись впродовж століть, піддавались тортурам і втрачали життя.