Закон та секс… та все за Законом

Закон та секс... та все за Законом Як уникнути звинувачень в домаганнях? Парламент Швеції планує схвалити закон “Про згоду на секс“, який зобов’язуватиме отримати згоду партнерів перш, ніж вступити в інтимний зв’язок. В іншому випадку статевий акт можуть прирівняти до зґвалтування. Звісно, що ніхто не зможе примусите переселенців цього робити! 😀 (тему можна розвинути в цікавому векторі).

В епоху неуцтва, гіперкомпенсацій, багатьох надуманих проблем (і паралельне ігнорування дійсно страшних), ігнорування наукових вчень і викопування з печер архаїчних… вкотре вже повторюю думку, що ми не маємо права називати себе Homo sapiens, ми просто мавпи (паралельний, але ненабагато розвинутіший вид), яким потрібна клітка, пряник та батіг… Без клітки та батога ми не здатні існувати, а саме страшне – Людство танцює під дудки невеликої кількості Гамельнських щуроловів лівацького толку, які тягнуть більшість не до Науки, а в “печери”; не до верховенства Права, а до диктатури Закону; не до свідомого Громадянського суспільства, а до ментівської диктатури. Звісно не вони самі… просто старі нацистські та комуністичні методи керування вже не діють, але можна підтримати відносно невеличку кількість “корисних ідіотів”, які мають переконання в чомусь і дуже активні… їм достатньо не заважати, і вони виконають всю роботу – доведуть потребу регулювання всього навколо та жорсткі покарання за все (для нас, наприклад, люди прямо вимагають високі штрафи за порушення ПДР).

Великі фантасти минулого багато писали про суспільства, які нестримно тягнуть себе до в’язниці, до тотального контролю, до передбачення та покарання за злочини… навіть у майбутньому. Наприклад, щодо чоловіків вже існує презумпція винуватості (в будь-якій ситуації); “білий” однозначно винуватіший за “не білого”; робітник, що паше з ранку до ночі, самим своїм існування принижує “бомжів”; “гомо” (до речі, неуки вважають це абсолютне природне явище якоюсь хворобою) правішій за “гетеро”; незгода з віруючим – страшенна образа, а з науковцем – “кожен має право на свою думку і не нав’язуйте мені свою”.

Людство намагається формалізувати буквально всі свої стосунки і прописати всі процеси в Законодавстві – тобто будує клітки, що обмежуватимуть все і вся навколо нас. В цей же час розумні люди будують космодроми і винаходять технології, що б якомога швидше втекти з цієї приреченої планети. Таке відбувається не вперше… т.з. “епоха великих географічних відкриттів” закінчилась всього років 300 тому – це також була втеча від “старого світу”, від його хвороб фізичних та ментальних.

А для посміятись та поплакати за темою, відео від Г’ю Лорі та Стівена Фрая 1995 ріку.