Як не бути вічними буратінами

Останній Капіталіст нагадав про долю всіх пірамід.

Як не бути вічними буратінами?

Постійно виникають “МММ-ми”, “Гермеси” тощо. І кожного разу, і переважно ті самі люди втрачають свої гроші, накопичують працею і знову втрачають на пірамідах. Є поодинокі люди, що виграють, але для переважної більшості – це безповоротні втрати.

Загалом кожна піраміда має відкриту оферту, яку люди в гонитві з легкими грошами “не читають”. Звучить ця відкрита оферта приблизно наступним чином:

Ми – можливість заробити, але це не точно.
Вам, як і в казино, просто потрібно зупинитись вчасно.

І ніхто ж нікого не дурить – все на поверхні. Я навіть шахрайством це не вважаю.

До речі, поки українські ̶л̶о̶х̶и̶ мікро-інвестори зализують рани після B2B, в Україні працюють дві (чи це та сама під двома різними назвами) російські фінансові піраміди “Carat Jewelry House” (“Русский Ювелирный Дом”), а також “My Golden Web” (“Золота мережа”). Не втратьте свій шанс – можливо цього разу пощастить… ну, має ж колись пощастити. Це, як з Соціалізмом: “Той був поганий, а ось наш буде…”.

Але у випадку з B2B є й позитив – ця мережа докотилась до окупанта і там працює на “візитівку Яроша”! 😀

“Теперь мьі можем без колебаний отдать приказ о производстве на територии Германии фальшивьіх денег…”
Приключения Шерлока Холмса и доктора Ватсона

Як не бути таким, як Буратіно?

Всі необхідні знання даються в середній школі. Про це в школі говорять на уроках Фізики (якщо коротко, то “шари не існує”), Математики (вчать рахувати, а не вірити)… потім трохи пізніше у ВНЗ (хоча потрібно ще в школі давати базу) Теорія ймовірностей та Теорія ігор. ?

Як заробити на фінансових пірамідах?

Створюйте свою.