Білі-азіати в США

Політика групових ідентичностей в навчальних закладах США виходить на новий рівень п̶о̶б̶ед̶о̶б̶ес̶і̶я̶ боротьби з Логікою.

На сьогодні США тримають першість в галузі вищої освіти в Світі. Проте середньостатистичний випускник американської школи\коледжу просто не здатен втупити у свій же американський вищий навчальний заклад. Це є наслідком абсолютно провальної системи базової освіти США за останні два десятки років. Політика “не навантаження” дітей через те, що “це ж діти” або “це діти зі складних районів”, або “це діти меншин”, або “більше мистецтва і доброти”… провалилась через те, що базова освіта втратила своє основне призначення – надавати знання і навчати вчитись. А головне базова освіта перетворилась в місце “перетримки”, де годують, доглядають, розважають… оскільки в батьків не має часу на дітей.

Донедавна вважалось, що успіхи “білих” в освіті та кар’єрі – це наслідок їх історичних “привілеїв” і цей розрив не можна нічим подолати, окрім як встановленням позитивної дискримінації щодо people\person of color… тобто дискримінації “білих”.

Білі-азіати в США
https://www.nthurston.k12.wa.us/page/12318

Але вкотре лівацьку ідею привілей було поставлено під сумнів суто емпірично… Справа в тому, що в США є умовна група студентів “Asian people”, яка без підтримки США, справді робить колосальні успіхи в закладах вищої освіти США… а пізніше і в кар’єрі (економіці, Науці тощо). Зараз “азіати” наздогнали і перегнали “привілейованих білих”.

Секрет “азіатів” простий – вони просто “лупають цю скелю” в США… тобто вчаться! А головне – вони гарно вчились в своїх школах у своїх країнах.

Це не є чимось новим, просто тепер в “дослідженнях” почали “азіатів” перекидувати до “білих”. І, як бачимо, ознака відмінностей (успішності) тут не в кольорі шкіри чи расі, а саме у відносній успішності завдяки індивідуальній праці над собою. Т.з. “азіати” на сьогодні демонструють справді шалений ріст і завдяки їх базовим освітнім програмам в середині їх країн, а головне – завдяки індивідуальній праці, в т.ч. і в галузі освіти.

І тепер можна привітати “азіатів” або поспівчувати їм, оскільки їх почали прирівнювати до “білих”. Все… вони просто стали успішними і за це потрібно їх давити. Це вся сутність лівої ідеології!