Удар по Європі

Удар по Європі | AvPme’s iHome Новоявлені “експерти”, московинські пропагандисти та патріоти-панікери кожного дня вже впродовж 1,5+ років кричать, що ось завтра путлер поведе танки на Київ… нічого такого не відбувається допоки Європа не буде зайнята чимось (проблемами) всередині себе.

Московія діє абсолютно правильно. Вийшло з Кримом легко – закріпилися, не вийшло з даМбасом – трошки консервуємо і тримаємо “на малому вогні”, а ось вам Сирія… головна ідея полягає в тому, щоб “закидати лайном” (знищити інфраструктуру та промисловість, створити потік біженців тощо) не тільки в Україні, а й в наших союзників (нехай і неповноцінних, але Європа нам допомагає).

Трошки історії середньовічних війн… Коли нападники не могли взяти боєм якусь фортецю, то намагалися позбавити замок джерела води (наприклад, будували на річці загати). У самих крайніх випадках застосовувалося “біологічну зброю” – у воду кидалися трупи, що могло спровокувати спалахи епідемій по всій окрузі. Тих мешканців замку, які потрапили в полон, нападники нівечили і відпускали. Ті поверталися назад, і ставали мимовільними нахлібниками. У замку їх могли і не прийняти, але якщо це були дружини або діти обложених, то голос серця переважував міркування тактичної доцільності.

Що маємо? Європа потопає в біженцях… середньовічні методи бомбардування неприступних фортець трупами тварин та полонених, отруєння джерел води задля створення осередків розповсюдження хвороб… працюють відмінно. На жаль, під “лайном” зара розуміються живі люди, але Європа, як фортеця може не встояти. Додатковим моментом є те, що Європа навіть морально вже не є готовою до значних потрясінь… в інформаційну епоху один побитий гей для Європи важливіший, аніж тисячі вбитих людей десь там… в Україні… Навіть труп маленької сирійської дитини, що викинуло на берег, бентежить європейців більше, аніж тривала та кривава окупаційна війна Московії на території України. Як і ми часом ізолюємося від смертей десь там… за 500 км на Сході, так і проблеми України для Європи – це стрес від якого вони вже інстинктивно закриваються.

Сирія зачепила і Україну тільки поки-що не навалою біженців, а хворобою… звідти “притопав” до нас Поліомієліт і в сукупності з ірраціональною модою відмови від щеплень, це може мати страшні наслідки.

Якими можуть бути результати для України? Думаю, що через деякий час в Європи не буде часу навіть на те, що б висловить бодай-якесь “занепокоєння” щодо подій в Україні. Нам нарешті (вже 1,5 роки згаяно – щоденні смерті наших вояків тільки “купують” нам час для правильних дій) потрібно масово, відкрито готуватися до того, що далі ми можемо лишитися повністю без підтримки Європи. І тому тренуватися, готуватися, об’єднуватися навколо допомоги Збройним Силам України.