Ми завжди сміялися…

Ми завжди сміялися... | AvPme’s iHome Ми завжди сміялися над повіііііііііііііільними естонцями, але вони будують систему дуже схожу на Швейцарську (про яку ми тільки мріємо).

Ми сміялися над молдованами, як над недолугим маленьким народом, який, до речі, вже майже 20-ть!!! років має закон про зброю, що дозволяє громадянам цієї країни захищати своє життя зі зброєю в руках… і рівень злочинності там один з найменших в Європі. А пройдисвіт Мустафа каже, що українці “не готові”…

Ми сміялися над турками, що вони торгаші дрібним неякісним крамом, але зараз рівень туристичних послуг в Туреччині на висоті, а власна армія, що є частиною НАТО, в, свою чергу, найбільша та найпотужніша в Європі. А, й ще Туреччина – це центр Середземного яхтингу.

Ми сміялися над жидами (цей термін є абсолютно нормальним, настільки ж, наскільки для нас є термін українці… і тільки совкові стереотипи в голові населення кажуть, що “жид” – це погано, а “хохол” – нормально), але в Ізраїлі одна з найсучасніших армій світу, також потужна система цивільної оборони, і одна з найкращих систем охорони здоров’я та й, взагалі, вони побудували країну в пустелі!

Є ще багато прикладів, але, як на мене, цього достатньо, що б нарешті припинити сміятися та глузувати над усіма навколо, прибрати зверхність та почати вчитися в тих, над ким ми насміхалися.