ЗСУ + озброєний громадянин

Колочава: Карпатська Україна В 100+1 раз нагадую про те, що такі історії, як сьогодні в Мукачеве(о), були, є і будуть… Майдани будуть один за одним, тотальна зрада накриє всіх, а Московія буде нарізати нашу землю маленькими шматочками і надалі… І так буде доти, поки населення не стане Громадянами! Ігнорування проблем та емоційні викрики, на жаль, нічим не зарадять.

В кожного!!! Громадянина України має бути легальна (зареєстрована) зброя, якою кожен має вправно володіти, для забезпечення реалізації Конституційних прав, що прописані в статті 27, а також, як інструмент стримування для будь-якого зовнішнього загарбника! За це бореться Українська Асоціація Власників Зброї?!

Стаття 27. Кожна людина має невід’ємне право на життя.
Ніхто не може бути свавільно позбавлений життя. Обов’язок держави – захищати життя людини.
Кожен має право захищати своє життя і здоров’я, життя і здоров’я інших людей від протиправних посягань.

В Україні має бути сильна Армія, а саме професійні Збройні Сили України… і на допомозі саме ЗСУ має бути сконцентрована вся допомога Громадян України. Наш 44 Навчальний Центр? займається цим професійно, а також існує багато інших волонтерських організацій. Всі добровольчі воєнізовані об’єднання мають бути в складі ЗСУ! Роль громадян в розбудові ЗСУ: всебічна допомога та постійний контроль.

Всі Громадяни України (як мінімум, всі чоловіки) мають бути в системі резерву (як в Швейцарії, Ізраїлі тощо) – над створенням такої системи працюють Київський Легіон?, Українська Військова Варта? та Громадське Формування Самооборона Обухівщини?.

P.S.1: я згадав тільки ті організація, які я знаю особисто, підтримую та приймаю участь!
P.S.2: фотографія до публікації зроблена мною в Колочаві, ще декілька тут.
P.S.3: вчорашнього етеру з циклу “Машина часу” ще не виклали на каналі – там як раз про події в Україні після смерті Богдана Хмельницького… один в один з теперішніми: “принцип салямі”, тодішні аналоги “Д(Л)НР”, тодішні добровольці, “миротворчі” війська Московії, “Яроші”, “Гіркіни”, “Грішини” тощо… все це вже було!!! Як тільки викладуть, то додам його.