Я – качечка… тому, що я так кажу

Коли суспільство не веде відкриті обговорення важливих питань, а створює різні табу, то через деякий час без згоди суспільства найбільш активні групи починають диктувати всім іншим свою волю. І абсолютно не важливо, які ідеї вони просувають, але протистояти їм стає вкрай важко.

Колись давно було вигадано слово “гендер” і немало воно стосунку до Людини. Пізніше воно перетворилось в соціальну конструкцію (систему вірувань) і попри доволі широке поширення, ця система вірувань так і не має зв’язку з Наукою, оскільки науці байдуже, до того, що ми собі вигадуємо.

Я - качка... тому, що я так кажу

Вона не оперує термінами “добра” чи “зла”, не підлаштовується під вимоги політиків чи бізнесу (хоча останні двоє дуже намагаються), а має внутрішні механізми захисту від забобонних, печерних, маніпулятивних та суб’єктивних впливів зовні. Науковий світ байдужий до шмарклів та почуттів.

Наука є єдиним досягненням Людства, що дозволяє верифікувати знання, відтворювати експерименти, перевіряти та позбавлятись суб’єктивного впливу, встановлювати найбільш об’єктивну картинку нашого Всесвіту, що не залежить від поглядів, почуттів, вірувань окремих людей, спільнот, країн тощо. Наука весь час себе перевіряє і намагається не підтвердити\створити Істину, а постійно ставить під сумнів усе навколо.

Термін “гендер” на сьогоднішній день є джерелом значної частини абсурду в розвинутих країнах. Але саму цю соціальну концепцію звинувачувати не має сенсу, оскільки це Право людей вірити в те, що кожному подобається, а ось лівацтво є загрозливим, оскільки рано чи пізно воно приходить до своєї логічної кульмінації – тоталітаризму.

Скільки часу пройшло, але “гендер” ніяк не може знайти наукового підтвердження, як би не намагались проштовхнути в Науку його прибічники. Дослідження розвалюються, не витримуючи вимог наукового методу.

Цікаво, що під цю систему вірувань підтягли й те, що справді має наукове підтвердження, наприклад, гомосексуальну поведінку Людини. Те, що має науково підтвердження в тварин (а Людина – Homo sapiens – це частина тваринного світу, як би нам того не хотілось). Комусь може подобатись, комусь – ні, але від того це явище нікуди не зникне.

Гомосексуальна поведінка не є чимось неправильним чи протиприроднім, не є захворюванням чи пошестю – це частинка природи Людини… так, невеличкої частини нашої популяції, але все ж є нормою для тварин.

Під прикриттям науково-доведених фактів, ми маємо намагання просунути щось, що хотілось би певним групам людей. Паралельно можна трактувати – це, як прояв Прав і Свобод Людини. Мало того, що гендер сам по собі є системою вірувань, так додається ще й надбудова, що він може змінюватись будь-коли і без будь-яких причин та підтверджень.

Я – качечка

Система вірувань “гендеру” також припускає, що будь-хто, наприклад, я… в один будь-який момент свого життя можу сказати, що, я – жінка. І вимагати!!! від всіх навколо вважати!!! (не просто залізти в чужий дім, чи ступити на чужу землю без дозволу, а залізти в чужу голову і порушити право іншої Людини) мене жінкою, звертатись до мене, як до жінки, а я, відповідно, буду користуватись жіночими вбиральнями та душовими… І якщо будь-хто дозволить сказати, що він вважає мене не жінкою, то я можу засудити його\їх – для Канади це вже реальність. Про качечку в назві я згадав не просто так, оскільки я можу також назвати себе качкою, або будь-ким чи будь-чим реальним чи нереальним в цьому Всесвіті. Без доказів… лише тому, що я так вважаю.

Ніяких доказів і пояснень… все просто – я качечка! І всі мають сприймати мене таким, погоджуватись, захищати перед іншими мою позицію (якщо хтось говорить, що це не так, то це він неправий), викладати качиний гендер в школах, університетах тощо, а також запровадити кримінальну відповідальність за неприйняття мене у ролі качечки!

Хворий світ

Можна звісно не сильно приділяти уваги тому, що відбувається в Україні… наші “скрєпи” (ще одне лихо для країни) значно сильніші за веселкову маячню. Нам це не страшно, аж до моменту підняття рівня життя (а ми малесенькими кроками, але йдемо в тому напрямку). Але варто подивитись на те, що відбувається в цивілізованому світі, і якщо здається, що американські кампуси (місце до культивується лівацька ідеологія) з їх соціалістичними\комуністичними поглядами, а також термінами “gender”, “safe spaces”, “pronounce”, “privilege”, “trigger warnings”, “diversity”, “antifa”, “social justice”, “wage gap”, “hate speech” тощо… є чимось страшним, то можна глянути на Канаду і стане ще сумніше.

Посилань давати не буду (цьому буде присвячено окрему велику публікацію), але можете покопати, наприклад, в бік “Bill 89″… а потім почитати твори Леніна – все там є. Це вже не байки про “ювенальну юстицію” від московитів, чи окремі реальні випадки в ЄС – це впровадження ідей Великого Вождя Народів в життя. Ліваки раді будь-чому, це, як в преферансі: “Пали більше – партнер дуріє!”

Права та Свободи

Так, свобода слова (висловлювань) має бути беззаперечною, як, наприклад, Freedom of Speech в США. Притомні американці захищають це Право, а ліваки вигадали термін “Hate Speech” (“мова ненависті”) і прикриваються ним задля того, що б заборонити іншим висловлюватись. І коли науковці (в т.ч. медики) говорять про “трансгендеризм”, як про розлад, а ненауковці поширюють цю думку (часом просто базуючись на своєму світогляді), то жодна людина чи уряд не має права це забороняти.

Так, будь-хто має право вважати себе будь-ким чи будь-чим.

АЛЕ ніхто не має права вимагати від інших думати чи поводитись якимось певним чином на підставі наших власних побажань, світогляду та почуттів.

Резюме

В принципі, все лежить саме в Освіті і державна освіта має базуватись виключно на наукових принципах. В т.ч. в школах в рамках курсу Біології має розглядатись і гомосексуальна поведінка (з реальними цифрами та причинами), з поясненням, що це, хоча й не є масовим, але не є й поганим. Також в державних школах не має бути місця т.з. “Gender studies” (чи будь-яких інших систем вірувань, наприклад, різних релігійних вчень), що масово проштовхуються в систему освіти останнє десятиріччя.

За допомогою освіти, що базується на наукових принципах, ми, з одного боку позбудемось гомофобії, а з іншого – не буде масової пошесті ліваків, що вважають ментальні розлади нормою і головне – вимагають порушення Прав і Свобод інших людей через свої почуття та переконання.