Український мир

Український мир Викреслив з контактів на чолодошці одну людину (загалом розумну і таку, що робить для України дуже багато), але геть не розуміє, що фактично сповідує руській українській мир… всі ці «вайтпавер», «білараса» тощо.

Тут потрібно додати, що від цієї дії (видалення контакту) ніхто не постраждав і Україна також. Я просто не бачу сенсу витрачати свій час на розмови без отримання результату, який можливий лише за умови, коли друга сторона вважає тебе авторитетом хоча б в якійсь галузі… в даній ситуації я не є таким.

З точки зору історичного процесу та логіки, чи варто будувати те, що закономірно швидко розвалиться і не здатне існувати без різного роду «костиликів» (на практиці, це тоталітаризм)… питання риторичне.

Для прикладу, нам дають купу старих гнилих дощок та іржаві цвяхи, а задача побудувати хмарочос… Чи можна це зробити? Думаю, що так, але скільки він простоїть і як швидко втечуть притомні (не маргінали, а саме притомні) із зони потенційного ураження?

Тому дуже важко зрозуміти, чому розумні люди підтримують розвиток української адаптації “руського міра”, що базується на забобонах, антинаукових поглядах тощо.

Реалії

Світ змінився і надалі швидко еволюціонує – це великі числа і великі швидкості (зростання населення Землі, доступний Інтернету і обсяги переданих даних, масова постійна міграція людей тощо).

 • Суверенних країн не існує вже давно. Навіть якщо брати США, то їх дійсність не відповідає значенню слова «суверенітет». Світ глобалізований і розпадатись вже не має куди – геоїд Земля вже заселений повністю і не має місця для втечі… колонізувати Марс доведеться через вихід нашої планети з т.з. «зони життя», але на це є десятки тисяч років… дожити б Людству до цього.
 • Географічні кордони країн розмиті, оскільки вони формуються не за ознаками мови, національності, релігії тощо, а основа їх в єдності (принаймні серед більшості) економічних поглядів груп людей… для України основою економіки є той факт, що краде (щонайменше, не сплачує податки) більшість, а олігархи крадуть дуже багато (всі інші заздрять їм через неспроможність красти так само вдало). Тому ми і маємо, з одного боку, низькій офіційний ВВП, а з іншого – постійний ріст кількості придбаних нових квартир, машин, будинків тощо… і перевести на олігархів все аж ніяк не вийде.
 • Світова система складна і не має чіткої ієрархії. Лише з поверховим поглядом можна сказати, що знову ж, наприклад, США керують світом.
 • Загальний добробут людей зростає.
 • Демографічні переходи в нерозвинутих країнах прискорюються і народжуваність закономірно буде наближаться до того, що є в Європі. Це добре… це свідчення того, що люди живуть довше і краще, а дітей не потрібно плодити десятками, ані заради того, що б хоч хтось дожив до повноліття, ані заради робочої сили.

НЕ український мир

Далі ідуть суто мої думки з приводу майбутнього країни, дещо я викладав на сторінці моя Україна, а тут більше моменти, що стосуються того, як не загрузнути Україні між лівими (фактично) націоналістами і ліваками.

 • Мова українська єдина державна, але суто, як інструментарій дистанціювання від Росії-окупанта;
 • Мова англійська обов’язкова до вивчення, як основна мова Науки та спілкування в світі. В ідеалі в майбутньому вивчення іспанської та китайської.
 • Світська країна, як це записано в Конституції. Реальне дистанціювання від релігії.
 • Незабобонна і непечерна освіта, що базується виключно на наукових засадах. Точні природничі науки в пріоритеті.
 • Капіталізм, як основа економіки. Це єдиний інструмент, якому байдуже, щодо емоцій та почуттів, віросповідання, сексуальної орієнтації тощо. Все спрямовано на отримання прибутку всіма активними учасниками ринку.
 • Соціальна підтримка незахищених людей, але з обов’язковою метою (ре)інтеграції до суспільства. Не має бути злиднів та паразитів… ці терміни не стосується тих, хто об’єктивно не здатен працювати, наприклад, люди з інвалідністю, хоча й тут цікава картинка складається – я бачу багато людей, що мають різні проблеми, але які живуть активно і працюють дуже важко, на відміну від тих, хто не має таких складнощів.
 • Країна не має поринути в ту халепу, якою хворіє Європа та США, а саме лівацтво – бажання безпідставної халяви, створення нових каст та помста за далеке минуле (яке не стосуються нікого в теперішньому часі), ці перегини мають страшні наслідки і дуже поверхово, я розглядав їх у себе в гіперкомпенсаціях. Нові формалізовані перегини ховаються за термінами “privileges”, “positive discrimination”, “trigger warnings”, “safe spaces”, “microaggressions”, “social justice” тощо, і деякі з них вже і в нас просуваються активно.
 • Відсторонення держави від інституту шлюбу… хочуть, наприклад, геї одружуватись, нехай роблять це.

Дуже хороша думка, що запозичена у Ben Shapiro:

Що б не бути бідним в цій (США) країні потрібно всього три речі:

 • 1. Закінчити гарно школу (просто нормально вчитись).
 • 2. Знайти роботу (хоч будь-яку постійну).
 • 3. НЕ завагітніти/завести дитину до шлюбу (мається на увазі, що коли люди готові до шлюбу, то вони вже про щось думають спільно… де жити, як прогодуватись навіть якщо працюватиме хтось один тощо).