П’яні за кермом

П’яні за кермом | AvPme’s iHome Пропоную витратити трошки часу та замислитись над офіційними циферками.

Якщо коротко, то в Україні у ДТП гине 1 (одна) людина кожні 2 (дві) години і ще майже 90 травмованих на добу!!! Через “бухого” водія (це лише у встановлених, не “зам’ятих” справах) гине 1 (одна) людина на день та ще 9 травмовані (ніхто не оцінює, наскільки важкі ці травми і чи не призводять вони з часом до смерті).

Ми дотолерастились до того, що питання персонального фізичного виживання нікого вже не цікавить… До обурених діями (так, потрібно розслідувати справу відкрито і прозоро) поліцейських – питання: чи слідкуєте ви за справою Толстошеєва? Менше місяця тому було це… ось біля нас… Чи населення танцює тільки під дудку адвокатів та піарщиків Медведчука?

Якщо вважаєте, що десь є загроза життю, то логічно захищати його (життя) завжди, чи не так? А не бути вівціми та казати, що “ось у такий спосіб нас вбивати не можна”… [ця тема дуже сильно перетинається з темою володіння та застосування зброї для самозахисту].

Зрозумієте, що там де на кону питання життя, то не потрібно чекати того, що б щось сталось… життя вже ніяким судовим позовом не повернеш… казати про цивілізовані країни можна скільки завгодно, але там, де в них поліція має справу “бухими”, “обдолбаними”, втікачами (автоматично в них винуватий), то поліція там діє дуже жорстко. За минулі дві доби “бухі” водії вбили в Києві двох людей…

П’яний за кермом – на мою думку – це потенційний злочинець… і що б це довести, не потрібно втрачати своє життя чи життя дорогих нам людей!