Хтось прийде та лад наведе

Хтось прийде та лад наведе | AvPme’s iHome

“Ярош придет – порядок наведет!”
“Добробати придут – порядок наведут!”
“Байден придет – порядок наведет!”

Ще було щось про “нові обличчя” (які насправді то й не нові). А взагалі-то про “порядок”, то з путлера починалось. Все мовою окупанта… Ню, й оце “без царя в голове” – воно ще довго не виздихає в головах рабів 🙁

Навіть вже й не знаю, як переконати людей, що все можна все робити самим, без “напрягу”, не підвищуючи ставки до “небесних сотень” чи вже навіть багатьох тисяч втрат серед військових і ще більших серед цивільного населення.
Україна не має захищатися чи навіть перемагати… задача України стати такою, що б просто в жодної сторонньої людини не виникало навіть думки, що на нас можна напасти.
І тому в кожній хаті має бути зброя, кожна людина має вміти на базовому рівні поводитися з нею. У випадку, якщо щось сталось (війна, мобілізація, вибух, повінь, прорвало каналізацію, ДТП, людина лежить на землі, крик у під’їзді тощо) кожен мав розуміння того, що робити і знав, що є поруч сусід, який допоможе.

Не класти себе бездумно на вівтар чиїхось “операцій” і не робити з себе жертву… а спокійно працювати і паралельно систематично навчатися надавати допомогу, стріляти, взаємодіяти тощо… спокійно, без відриву від родин, без криків – “я патріот”… Без конспірації та ігор в партизанів… для цього мають бути ССО. Наша задача – масова підготовка!

Українська Асоціація Власників Зброї – як отримати легальну зброю та навчитися стріляти;
Український Легіон – як захищатися та взаємодіяти в різних ситуаціях та групах;
Громадське Формування Самооборона Обухівщини – партнер Легіону в Київській області;
Українська жіноча варта – просто унікальне об’єднання наших чудових українок;
Червоний Хрест України – що і як робити в різних надзвичайних ситуаціях, стихійних лихах тощо;
Спільна Справа – це партія неолігархічна. Якщо не подобається, то створіть свою з соратників, але не йдіть та не підтримуйте раз у раз тих, на кого потім і плюєтеся;
Київський Пласт – все, що потрібно для виховання Громадянина з дитинства.

А ще окрім цих серйозних великих організацій, яким я довіряю особисто, напевно існують й інші… аби було бажання та не було дурних думок про те, що “КТО-ТО придет – порядок наведет!