Гібридна людяність

На тому-цьому тижні в Кабулі були теракти і загинуло майже сотня (це лише в одному теракті)… нікому то не цікаво 🙁 Навіть не так – ніхто про те не знає (я відслідковую майже все українське та в стрічці в мене люди різні)… Та й я б не дізнався, якщо б Alexander Manko про це не написав.

Гібридна людяність

Ось чесно кажучи, UK, що самовільно “каструвала” себе, заборонивши громадянам захищати себе і отримала спалах злочинності, що постійно зростає… Це в мене особисто викликає мало співчуття… віра в казку та відмова від керування своїм життям – це психічне захворювання або ідіотизм, але то вже окрема тема.

Ми дивуємося, що Європі (громадянам глобально), байдуже, що тут в Україні коїться… війна якась… Тай у нас те саме… де там та війна… Але аватарки на теракти в ЄС – це must-have – це “в тренді”… а всі інші люди – це сміття (звісно, так не можна казати – зацькують, але ігнорувати проблему можна запросто), допоки маркетологи-політологи не вирішать інакше. А доти, поки не “продзвенить дзвіночок”, то волосся в каві буде страшніше, за загибель будь-якої кількості людей.

Ілюзія правди, гібридна людяність… лише флешмобія, топік-стартери, тренд-мейкери тощо.

Людство вважає себе “вінцем творіння”, “найрозвинутішими істотами”, але насправді, нічим ми не відрізняємося від інших тварин… в нас просто засоби виробництва та знищення значно досконаліші.