Збагачення (не)законне

Збагачення (не)законне Ситник ридає, антикорупціонери плачуть, аХтивісти б’ються в істериці через те, що за незаконне збагачення нікому і нічого не буде… Думаю, що також сумують і ті, на кого не було заведено справи про незаконне збагачення – можна б було зараз законно раз і назавжди відмити свої “здобутки”. Цікаво те, що саме антикорупціонери внесли цю поправку всупереч рекомендаціям європейців.

Ініціатор(и) законопроекту: Луценко Юрій Віталійович (VIII скликання) Соболєв Єгор Вікторович (VIII скликання) Чумак Віктор Васильович (VIII скликання) Добродомов Дмитро Євгенович (VIII скликання) Мельничук Іван Іванович (VIII скликання) Лещенко Сергій Анатолійович (VIII скликання) Крулько Іван Іванович (VIII скликання) Парасюк Володимир Зіновійович (VIII скликання) Дерев’янко Юрій Богданович (VIII скликання).

Цей закон спеціально приймали таким чином, що б потім визнати неконституційним, оскільки він одразу порушував норму Конституції. Спеціально, що б через деякий час можна було з себе та інших зняти всі звинувачення. Чи розуміли це всі ініціатори, не знаю, але думаю, що переважній більшості депутатів, хто голосував за це, їх юристи-консультанти пояснили, чому варто голосувати за такі зміни.

Ми отримали очікуваний результат… законний результат – визнання Конституційним Судом України даного “антикорупційного” Закону таким, що не відповідає Конституції України. А у програші лише Україна оскільки з антикорупціонерів не має чого взяти – лише політична “відповідальність” та і хто взагалі зараз замислюється про причини такого розвитку подій!?!

Я ще пам’ятаю детальний розбір редакцій у Володимира Бойко в 2015-му році. І не тільки він застерігав про це, але кредит безумовної довіри до нових і “нових” був настільки великий, що люди керувались виключно емоціями, а не фактами, аналітикою, здоровим глуздом тощо.

Політика – це безумовно і довіра, і делегація повноважень, але ні в якому разі не сліпа сектантська віра, заборона на аргументовану критику і вимкнення мізків на 4-5 років від виборів до виборів. Політики без підтримки людей – ніщо… і часом їх дійсно необхідно підтримувати акціями різними, але кожного разу потрібно розуміти, що саме пропонується підтримати. Намагання вирішити проблеми в Законодавстві незаконними методами призводить лише до ще більших проблем, які рано чи пізно дають про себе знати.