Ту гей ор нот ту гей…

Ту гей ор нот ту гей... | AvPme’s iHome І так… сьогодні в бійці між геями, з одного боку, та підарасами, з іншого, постраждав міліціонер(и)…
Для того, що б дати оцінку події мушу одразу виказати загалом своє ставлення… Я не намагаюся вирішити це питання за всю Україну, я визначаюся лише за себе.

Моє особисте ставлення до геїв

Мені не подобаються вони, як явище і я б волів, що б їх просто не існувало… До речі, мені взагалі багато чого не подобається в цьому Світі, і я б хотів це змінити, а в деяких випадках я навіть знаю як… Але повернемося до subj.

Ню, не подобаються і… що? Мій хід думок простий:

  • Вбивати їх? З історії фашизму-комунізму знаємо, що це не дає жодних позитивних результатів;
  • Лікувати? Якщо це звичайна хвороба, то якось ліків не винайшли за останні 100 років, а седативи – це не вихід. Якщо генетична хвороба, то тим-паче нічого не зробиш;
  • Мода? Ню, так пояснювати дорослим людям, що вони щось неправильно роблять – дурна справа.

Резюме: мені не подобається, але я приймаю те, що таке явище існує взагалі, і такі люди співіснують десь поруч зі мною.

Конкретно, ця подія, сама по собі

Заборонити звісно я не можу, але взагалі вважаю, що не варто проводити такі (та будь-які масові, за винятком, мабуть, суто дитячих) акції зара.
Війна іде не тільки реальна, але й інформаційна… так, це підриває дух багатьох військових, а московитам додає мотивації.
Московити витягнуть своє, менти з цієї історії своє, про що обов’язково напише Олександр Піддубний. Там, до речі, не зрозуміло, хто то був серед нападників… чито ОУН, чито один з 376-ти ПС, чито “тітушня”, чито перевдягнені менти, чи всього потрохи.

Товариство Червоного Хреста України – молодці!

Постраждалих міліціонерів мені особисто шкода… один з них реально був на грані смерті… всі поранення шиї можуть бути фатальними. Якщо подивитися на міліціонерів, що там були – то можете побачити молодих хлопчиків… дуже молодих.

Ми також побачили й реакцію (або навпаки її відсутність) багатьох впливових сторін та публічних осіб… і це дуже цікаво.

Стосовно того, чию б позицію я зайняв у випадку, якщо я там був, то я був однозначно на боці геїв, оскільки вони поки-що нічого поганого не зробили, а їх вже збираються лупашити, при чому про це собі дозволяють говорити відкрито ті, хто називає себе політиками…

Реальне життя

Ми живимо не в ізольованому світі, де б могли моделювати все під свої потреби, згідно своїх побажань та світогляду, тому маємо ставитися до інших принаймні нейтрально… лише для того, що б Світ навколо не розвалився на маленькі частинки.

По subj мають бути публічні обговорення, тривалі, всебічні… спокійні… стримані… Не вийде якоюсь акцією, чи там одним ток-шоу вирішити питання… це має відбуватися постійно, по-трохи, впродовж десятиліть. Це потрібно робити, що б наступного року знову на голову нам не впала проблема і ми вкотре не починали все з нуля, наче нічого такого вже не відбувалося. Так, доведеться обговорювати і висловлювати свою позицію, і брати відповідальність за слова та за свій персональний вибір.

В мене особисто є друзі, для яких це питання є актуальним… і, повторюся, попри те, що саме явище мені не подобається, ці люди викликають в мене повагу через інші свої якості та стійку громадянську позицію і щодо України, і в інших питаннях.

Шлях до порозуміння (я б навіть сказав виживання) – це спілкування!