Чи можна змінити систему?!?

Чи можна змінити систему?!? Деякі мої знайомі та друзі пробують себе на ниві політики (багато з них – вже не вперше)… дуже розчаровуються через програші, а деякі й після виграшів – оскільки розуміють, що майже нічого не можуть зробити з середини… Хто був\є там це розуміє добре… всі “дитячі” волонтерські мрії розлітаються вщент, як тільки стикаєшся з бюрократичною махиною. І навіть питання не в запроданцях, а в самій системі. Вона складна та справді має багато недоліків, але розмахуючи шаблюкою та верещанням “все пропало” нічого не зробиш.

На мою думку, систему згори ніяк не змінити, оскільки будь-якого найчеснішого та найшляхетнішого патріота вона робить “Януковичем” та й очікувати, що буде інакше – це дурість.

Систему можливо змінити тільки еволюційним шляхом… причому тільки знизу… контролюючи свого дільничого, свій ЖЕК, свою поліклініку, свого місцевого районного депутата тощо.

Наступні вибори (після цих) будуть формуватися знизу – Громади будуть шукати людей та просити їх представляти свої інтереси, а не навпаки, як зараз: якісь партії та олігархи формують списки та запрошують рейтингових аніматорів. Суспільство змінюється – це ще не помітно, але воно дуже сильно змінюється… Подивіться, що робить Георгій Учайкін? – зброя\пістолетики скажете ви, а ні… подивіться на тих людей, зброя там це привід для того, що б зібратися… Гляньте, наприклад, на Святослав Стеценко? чи Кириченко Владислав? – навколо цих людей гуртуються стільки чудових особистостей, тому що це справа відродження Країни… а не якісь малі “проекти”. Людей, що вказав вище, просто обрав навмання (можу ще з десятка два назвати, але то часу багато займе).

Так, потрібно лізти в систему, на всіх рівнях та використовувати всі можливості. Робити помилки і висновки, лишатися собою та працювати весь час, а не тільки перед виборами.