Індекс З ̶е̶а-Яй-Вел

Індекс З ̶е̶а-Яй-Вел на 08.05.2021: +1,94

Індекс З ̶е̶а(ленський)-Яй(цо)-Вел(март): партія і Президент настільки народні і складається зі слуг народу, що одразу зафіксували авторські права на все, що є пов’язано з брендом. Тому ми завбачливо перекреслили “ ̶е̶” і проміняли на “а” (чому б і ні), що б не порушувати права слуг. До речі, ми підтримуємо капіталізм і приватну власність, тому поважаємо і авторське право!

Наша еХспертна група: Артем Поліщук.

Преамбула: колись успішність Президента оцінювалась ціною цибулі… Що б нас не звинуватили у плагіаті ідей, ми кардинально змінили тактику, стратегію, закони всесильної гравітації та обрали курячі яйця, як мирило всього і вся.

Предмет дослідження: зміна ціни (в часі і просторі) на курячі яйця (С0), як головного індикатора для визначення успішності курсу нового Президента.

Репрезентативність та об’єктивність дослідження: забезпечується еХспертною групою, а також тими співробітниками, що змінюють вивіску ціни в магазині Welmart, що розташовано поруч зі штаб-квартирами еХспертної групи (Київ, Печерськ та Дарниця).

Достовірність даних: підтверджується чеками та\або фотознімками та\або нашим чесним словом.

Заміри об’єкта дослідження: відбуваються на нерегулярній основі, а саме тоді, коли закінчуються яйця в холодильнику членів еХспертної групи.

Технічні засоби: телефон “Погризене яблуко”, LibreOffice Calc та GIMP.

Тривалість дослідження: з 09.06.2019 (базове значення Індексу З ̶е̶а-Яй-Вел: 0,85) і до: а) поки не набридне; б) допоки не забуду.

Мета “дослідження” (серйозно): продемонструвати охлосу (тим, що бездумно топили Порошенка і так само бездумно скоро будуть топити Зеленського), що базуючись на змінах будь-якого одного параметру (або навіть великих агрегованих параметрів), не можна однозначно оцінювати результати та (не)ефективність будь-чого. Кореляція =! причинно-наслідковий зв’язок.