Glock vs. iPhone

Glock vs. iPhone

Після презентації нової моделі iPhone світ захопила чергова хвиля гаджетоманії – мільйони смартфонів вмить застаріли, а в торгових центрах вишикувалися гігантські черги за обновкою. Важко уявити, що в цей же час існують речі, які залишаються актуальними та мають попит, не змінюючись десятиліттями.

Отже, давайте порівняємо!

1. У «Глока» за 35 років з моменту створення першого пістолета в лінійці змінилося всього 5 поколінь. Новий айфон з’являється приблизно раз на рік.

2. Якщо у вас попередня модель айфона, ви “лох” і невдаха. Якщо у вас попередня або навіть найперша модель «Глока», то у вас просто гарний пістолет.

3. У кожного покоління айфонів свої батареї, несумісні з іншими моделями. У «Глока» можна взяти магазин від першого покоління і спокійно стріляти з пістолета п’ятого. А типорозмір патронів 9?19 «Люгер» взагалі не змінювався з 1902 року.

4. У кожному поколінні айфонів зазвичай всього два типорозміри – великий і дуже великий. Модельний ряд «Глока» має кілька десятків пістолетів, від дуже компактних до спортивних моделей з подовженим стволом.

5. «Еппл» вимагає, щоб айфони ремонтувалися лише у фірмових сервісних центрах, а програми ви маєте змогу купувати тільки в App Store. «Глок» ви можете лагодити хоч молотком у себе в гаражі. І вже точно фірмі «Глок» абсолютно байдуже, де і які саме патрони ви купуєте.

6. Якщо айфон впустити в воду, його можна навіть не діставати – він уже мертвий. «Глок» навіть діставати не обов’язково – він стріляє і під водою. І сам зробить мертвим кого завгодно.

7. «Глоком» можна забивати цвяхи і колоти горіхи. Айфон … ну ви зрозуміли.

8. iPhone X в США буде коштувати від 999 доларів. «Глок-17» п’ятого покоління коштує від 559 до 649 доларів.

9. Ну і нарешті, якщо ви купили новий айфон і в той самий вечір зустріли гопників, то вам залишається лише поспівчувати. А ось якщо ви купили «Глок», то співчувати треба буде вже не вам.


Переклад та швидка адаптація мої – гарний текст, але українською не знайшов. Посилання на джерело давати не буду, оскільки воно в домені .SU, який й досі, з незрозумілих для мене причин, існує. А іншого, наприклад, англомовного джерела я не знайшов. Стосовно телефону… так, в мене iPhone (перші 5-ть років сама перша модель, зараз вже 5-ть років 3GS – третя модель) – телефон гарний і мені подобається. Тут для мене в публікації не стільки протиставлення… я б до телефону хотів мати й той самий Glock 😉