Моя Україна

Вирішив письмово оформити свої думки, якою я бачу Україну і які вимоги я висуваю та буду висувати в майбутньому до всіх народних обранців зі свого боку… і звісно, ці умови\вимоги я приймаю і щодо себе.

Буде оновлюватися час від часу.


Армія
Лише професійна.
Всі (чоловіки, як мінімум), хто не в професійній армії, знаходяться в системі резерву (базовий піврічний курс у 18-ть років, малі (тижневі) збори кожного року та великі (місяць) збори кожні три роки.

Бюджетники (медики, пожежники, міліція, військові, тощо)
Державна програма забезпечення кредитним житлом (одразу при прийнятті на роботу). Заробітна плата не менше 3-ох мінімумів.
Кількість має бути значно зменшено за рахунок скорочення “керівної”\адміністративної складової.

Виробництво
Жорсткий контроль Держави щодо дотримання норм енергозаощадження та екологічної безпеки.

Відкритий уряд
Всі рішення та все, що реально не складає “державної таємниці” має бути відкритим та доступним через мережу Інтернет в будь-який момент часу та на будь-якому етапі прийняття.

Громадянство
Отримання громадянства України іноземцями лише за системою США.

Декларування
Щорічне для всіх без винятків.

Експорт
Заборона (принаймні тимчасова) експорту будь-якої сировини. Тільки напівфабрикати чи готові товари.

Енергозаощадження
Державна підтримка та контроль дотриманням норм енергозаощадження в усіх галузях.

Зброя
Право громадян на зброю для самозахисту. В тому числі на “короткоствол” та його приховане носіння.

Земля
Лише у власності громадян України. Строк оренди іноземцями не має перевищувати 20-ти років (одне покоління).

Медицина
Страхова.

Поліція
Лише муніципальна поліція, а силовий блок – за стандартами “SWAT”.

Оподаткування
Загальне податкове навантаження на громадянина не має перевищувати 60% (це з урахуванням витрат на страхову медицину) та податків в кінцевих товарах (таких, як, наприклад, ПДВ). Зараз загальне податкове навантаження десь на рівні 60% без будь-яких соціальних гарантій.
Декларація про доходи та майновий стан подається всіма громадянами і доступна всім у відкритому доступі через мережу Інтернет на платній основі (доходи ідуть в бюджет) – хочеш подивитись – дивись, але копійку заплати (онлайн).

Освіта
Безкоштовна початкова та середня. Далі все на платній основі. Доступні кредити на освіту. Освіта має базуватись на наукових засадах.

Пенсія
Мінімальний рівень державної пенсії – це два прожиткових мінімуми + медичне страхування, а максимальна – десять.

Прожитковий мінімум
Не як сама ціль для нарахування мінімальної заробітної плати, а має відповідати реальному споживацькому кошику, який включає в себе базові товари та послуги, що необхідні для життя громадянина впродовж місяця.

Пільги
Мають бути скасовані абсолютно всі. Навіть для пенсіонерів, оскільки, наприклад, одне пільгове місце в маршрутці і кількагодинна черга пенсіонерів на морозі чи під сонцем – це знущання, а не соціальна підтримка… будь-який пенсіонер має спокійно заходити і бути спроможним сплачувати сам за необхідні персонально йому послуги.

Хабарництво
Кримінальна відповідальність.